Myyntivoiman tiimi apunasi

Olemme yrittäjiä, kaikki.

Tiimimme arvoja ovat aitous ja avoimuus. Meillä on kokemusta myynnin auttamisesta jo vuodesta 2002.

Sinulla on käytössäsi yli 20

Myynnin ja markkinoinnin ammattilaista

Hanna Aarnio

Turku

044 348 0902
hanna.aarnio@myyntivoima.fi

Miia Peurala

Sastamala

044 986 4039
miia.peurala@myyntivoima.fi

Harri Ylinen

Helsinki

040 590 0374
harri.ylinen@myyntivoima.fi

Irina Huilla

seinäjoki

044 021 3395
irina.huilla@myyntivoima.fi

Satu Palojärvi

tampere

040 753 9303
satu.palojarvi@myyntivoima.fi

Aleksei Khailov

040 168 1726
aleksei.khailov@myyntivoima.fi

Heikki Katajisto

044 358 0016
heikki.katajisto@myyntivoima.fi

Henri Hakavuori

045 690 7690
henri.hakavuori@myyntivoima.fi

Katri Mäenpää

040 571 9159
katri.maenpaa@myyntivoima.fi

Maarit Vuoritie

044 561 7029
maarit.vuoritie@myyntivoima.fi

Pasi Inkinen

044 5121 670
pasi.inkinen@myyntivoima.fi

Petri Peurala

044 344 7847
petri.peurala@myyntivoima.fi

Pietari Kaakkomäki

041 510 5970
pietari.kaakkomaki@myyntivoima.fi

Sami Reunanen

040 575 1399
sami.reunanen@myyntivoima.fi

Sari Ylinen

045 278 0908
sari.ylinen@myyntivoima.fi

Haluaisitko olla yksi meistä?