Myyntitiimi

Sari Jokela

045 278 0908
sari.jokela@myyntivoima.fi

Hanna Aarnio

044 348 0902
hanna.aarnio@myyntivoima.fi

Jari Moisio

040 556 0132
jari.moisio@myyntivoima.fi

Sami Reunanen

050 462 5222
sami.reunanen@myyntivoima.fi

Harri Ylinen

040 590 0374
harri.ylinen@myyntivoima.fi

Vastuu kokonaisuudesta

Miia Vainio

Tuotannon kokonaisvastuu

044 971 4546
miia.vainio@myyntivoima.fi

Jaana Haapamäki

Projektipäällikkö

044 242 4065
jaana.haapamaki@myyntivoima.fi

Miia Peurala

AD / visuaalinen kokonaisuus

044 986 4039
miia.peurala@myyntivoima.fi

Harri Ylinen

Toimitusjohtaja

040 590 0374
harri.ylinen@myyntivoima.fi

Osaavat tekijämme

Jaana Haapamäki

044 242 4065
jaana.haapamaki@myyntivoima.fi

Miia Vainio

044 971 4546
miia.vainio@myyntivoima.fi

Miia Peurala

044 986 4039
miia.peurala@myyntivoima.fi

Petri Peurala

044 344 7847
petri.peurala@myyntivoima.fi

Katri Mäenpää

040 571 9159
katri.maenpaa@myyntivoima.fi

Lotta Ylinen

050 567 8146
lotta.ylinen@myyntivoima.fi

Irina Huilla

044 021 3395
irina.huilla@myyntivoima.fi

Heikki Katajisto

044 358 0016
heikki.katajisto@myyntivoima.fi

Maarit Vuoritie

044 561 7029
maarit.vuoritie@myyntivoima.fi

Kumppanimme

Andrei Fadeev

050 324 5494
andrei.fadeev@myyntivoima.fi

Jarmo Hakala

050 442 4651

Matti Hakala

050 062 1574

Pasi Inkinen

Tero Janhunen

044 539 9600
tero.janhunen@myyntivoima.fi

Tuomas Lehtimäki

050 336 5590

Netorek Oy

Timo Kero
044 044 9008

Joni Petroff

joni.petroff@myyntivoima.fi

Tekijöiden vuosi

maksettua sairaslomapäivää

Skype-palaveria

kahvikuppia

Valitse sinulle helpoin tapa ottaa sektorit haltuun:

10 min

Tehokas puhelinkeskustelu
sinulle sopivana ajankohtana

Ideariihi

Tiivis ideointihetki
samanhenkisten ihmisten kera

Sparraus

Tuottava suunnittelutuokio
vain sinun yrityksellesi